hit
counter

Top Geçer, Adam Geçmez

Tüm bilgi ve belgeleriniz, en üst güvenlik duvarının arkasında sadece sizin erişiminize açık.

 

matrix erp 11
matrix erp

İnternet teknolojisinin getirdiği yenilikler, işletmeler arası e-ticarette kullanılan mevcut teknolojileri daha basit ve daha kullanışlı hale getirmeye zorunlu tutmuştur.

İnternetin sınır tanımayan erişim kapasitesiyle gelen kitlelere kolay ulaşım iş modelleri ve daha düşük maliyetli alt yapısı sayesinde geleceğin iş modellerinde temeli oluşturmaktadır.

İnternetin erişim ağından, işlem hızından düşük maliyetinden, tedarik ve dağıtım zincirinde sağlanan kolaylıklardan önemli kazanımlar elde ederken şirketlerin yazılım altyapıları ve güvenlik gereksinimlerimde olmazsa olmaz duruma gelmiştir.

Bu rekabetçi ortam, işletmeleri pazarlama, satış ve ürünün müşteriye teslimine kadar maliyet ve zaman kullanımını azaltacak yeni yardımcı programlar geliştirmeye zorlamıştır. Bu adımları satış sekmesi ile bitirmekte mümkün değildir. Satış sonrası hizmet, iade değişim konularında muhasebesel külfetleri beraberinde getirmektedir.

Ucuz ve kaliteli ürün arz’ı ile bitmeyen bu işlemler sinsilerinde başarınızın temelinde muhasebe ve güvenlik alt yapınızın belirleyici olduğu kesinlikle göz ardı edilmemelidir.