hit
counter

Sanal Pazarlar Entegrasyon

Matrix Sanal Pazar Entegrasyon

Matrix ERP ticaretin her türlüsünü bilir, her türlüsünü yönetir. Sadece kendi satış kanallarınız üzerinden yaptığınız satışları değil, N11, gittigidiyor (Türkiye’ye giriş yapınca amazon.com) gibi sanal Pazarların entegrasyonu bizde tamamen ücretsiz ve sınırsız…

 

Gittigidiyor vb. e-ticaret panelinizin tamamını kendi web sitenize başarılı bir şekilde aktarılmasını sağlar.

Matrix Sanal Magaza
Matrix Sanal Magaza

Diyelim ki bir firmanız var. Firmanız gittigidiyor’da tanınıyor, biliniyor. Düşünceleriniz sonucunda firmanıza ait bir e-ticaret web sitesi açmaya karar verdiniz. Fakat Gittigidiyor’da bulunan ürünlerinizi kendi web sitenize aktarmayı bilmiyorsunuz veya bildiğiniz halde çok zaman alıyor.

Bu konuda devreye Matrix Muhasebe Sistemleri giriyor. Matrix Muhasebe Sistemleri size daha fazla vakit kazandırabilmek amacıyla hatasız işlemlerle Gittigidiyor’da bulunan panelinizi, müşterilerinizi, yazılarınızın bütünüyle firmanıza ait olan web sitesine uyumlu hale getirebilmesini sağlar.

Gerekli düzenlemeler yapar ve müşterinizin en kolay anlayabileceği bir arayüz geliştirir.

Ürünleriniz yüz binlerce bile olsa, birkaç saniyede otomatik olarak listelenir.

Gittigidiyor siparişleriniz diğer e-ticaret sitelerinden gelen siparişlerle birlikte Matrix Muhasebe’de toplanır,

Gelen siparişlerin faturası Matrix Muhasebe tarafından otomatik kesilir. E-fatura kullanıyorsanız kesilen fatura sahibine iki saniyede otomatik gönderilir ve arşivlenir.

Stoklarınız Matrix Muhasebe tarafından Gittigidiyor’da sürekli olarak güncel tutulur. Bir satış yaptığınızda stoklarınız hemen güncellenir.

Fiyat bilgileriniz Matrix Muhasebe tarafından sürekli güncel tutulur.

Ürün yüklerken kategori seçmeniz / eşleştirmeniz gerekmez, çünkü Matrix Muhasebe varyant ve kategorileri otomatik eşleştirir.

Toplu / tekli fiyat güncellemek çok kolaydır.

Gittigidiyor’dan gelen müşteri mesajları Matrix Muhasebe’de toplanır ve Matrix Muhasebe Otomatik Yanıt Sistemi tarafından %92’si otomatik cevaplanır.

Tüm bu işlemler sadece Gittigidiyor’da değil, kendi siteniz de dahil satış yaptığınız tüm platformlarda yapılır.

Matrix Muhasebe’nin Gittigidiyor Entegrasyonu kolaylığından faydalanmak için, ürünlerinizi bir XML veya Excel dosyası kullanarak Matrix Muhasebe’ye bir kez yüklemeniz yeterlidir.

Firmanızın büyümesinde ve hedefleriniz doğrultusunda ilerlemesine yardımcı olacak bir sistem Matrix Muhasebe’de mevcuttur. Siz istersiniz, Matrix Muhasebe yapar. Satışlarınızın güncellemesi ile, stok takibi ile, fatura, müşteri ilişkileri ile uğraşmadan yalnızca bu sistem üzerinden çoğu başlığı otomatik olarak yapabilirsiniz.

Matrix Muhasebe ile Gittigidiyor entegrasyonu çok kolay ve sorunsuzdur. Tüm sorularınıza yanıt verebilmek için bir telefon kadar uzağınızdayız. Profesyonel ekip arkadaşlarımız tüm merak ettiklerinize yanıt verebilmek için sizleri bekliyor.

Matrix Muhasebe ile hedefinize kısa zamanda profesyonel şekilde ulaşabilirsiniz.