hit
counter

Hakkımızda

Matrix Muhasebe Hakkında

En İyisini İstedik. Yaptığımızı Sizler ile Paylaşıyoruz

Alanlarında Uzman Kadro

Muhasebe, yazılım, dizayn, güvenlik, veri, raporlama, bilişim, network ve iletişim alanlarında uzman kadromuz ile işletmelerimizin ihtiyaç duyabileceği tüm parçaları bir araya getirmeye çalışarak en iyi ön muhasebe programını yaptık.

Herkezin İhtiyaçları İçin

Matrix Muhasebe olarak birçok farklı sektörün ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, herkesin işini kolaylaştırmak ve işlerini bir adım öteye taşımasına yardımcı olmak istiyoruz. Daha az zamanda çok işi organize ederek işletmelerin yükünü hafifletiyoruz.

Anlaşılır Raporlama

Firmanızın verilerini, gelirleri ve giderleri rahatça izleyip takip edebileceğiniz raporlama sistemini geliştirerek, görmek istediğiniz tüm raporları sizin önünüze getirdik. Firmanız için daha iyi kararlar almanızı kolaylaştırdık.

Çok Hızlı Tepki Süresi

Muhasebe yazılımlarında bir kayıta veya faturaya ulaşmak hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı. istediğiniz faturayı veya kayda tek tuşla saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. Sizler için yüksek teknoloji sunucular kullanmaktayız.

matrix erp sistemleri 50

Matrix Muhasebe Tarihçesi

Matrix Muhasebe programının arkasındaki emeğin hikayesi...

1985 yılında Fatih’teki ofisimizden çıktığımız bu yolda Matrix Muhasebe ile zirveye ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yolculuğa ilk başladığımızda programı çalıştırmak için kullandığımız bilgisayarlar belki de şimdiki neslin çok zor hatırlayacağı Amstrad markalı ürünler idi.

O zamanlar ofislerde kalamazolardan ( o dönemki hesap defterlerinin adı) adım atacak yer kalmamış, firmalar kasalarını tutturmak için günler belki haftalarca zaman harcıyordu. Geliştirmesini yaptığımız muhasebe programımız bir devri kapatmış yeni bir döneme merhaba demişti.

Zaman içinde teknoloji değiştikçe programlar da gelişti, evrimleşti. Artık günümüz şartlarında çağ dışı kalmış olan masa üstü programlarının aksine bulut teknolojisi ön plana çıktı.

Matrix Yazılım ekibi bulut teknolojisini müşterilerinin talep ve gereksinimlerini göz önüne alarak, tüm arzı Matrix güvencesi altında tek çatıda toplayarak Matrix muhasebe programını sizlerin kullanıma sunuyor…

Sizden Gelen Görüşler