hit
counter

E-Fatura Avantajları

Güvenli

Tüm fatura işlemleriniz dijital ortamda arşivlendiğinden istediğiniz zaman istediğiniz tarihteki faturanıza kolaylıkla ulaşabileceğiniz e-Fatura sisteminde hiçbir şekilde faturanız kaybolmaz. Özel entegratör sistemi sayesinde ne siz başka şirketlerin fatura bilgilerine erişebilirsiniz ne de onlar size ait fatura bilgilerini görüntüleyebilirler.

Düşük Maliyet

e-Fatura Düşük Maliyetli Basım, postalama, arşivleme, noter onay maliyeti gibi masraflar e-Fatura ile maziye karışır. Tüm bu işlemler için çalışacak personelin azalması da insan kaynakları yatırımınızı başka bir alana kaydırmanıza olanak sağlar.

Kolay ve Hızlı

e-Fatura ile tüm fatura işlemleriniz dijital ortamda arşivlendiğinden eski faturalarınıza istediğiniz zaman ulaşabilir, tüm fatura işlemlerinizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirerek zaman kazanırsınız. Unutmayın; size kalan en küçük bir zaman parçası büyüyerek dev inovatif fikirlere dönüşebilir.

Çevre Dostu

İşlemlerin tamamen elektronik ortamda yürütüldüğü bir sistem olan e-Fatura, ağaçların kesilerek fatura kağıdı yapılması fikrini çağ ve insanlık dışı bulur.

e-fatura Matrix Entegrasyon
Matrix E-FATURA5

e-Fatura Özellikleri

Sınırsız sayıda kullanıcının yetkilendirilmesiyle yönetilmesini

Minimum 10 yıl boyunca güvenli bir şekilde arşivlenmesini

Tıpkı mail’lerde olduğu gibi taslak olarak hazırlanabilmesini

Dilediğiniz formatlarda raporlanabilmesini

Adet sınırlaması olmadan toplu fatura olarak gönderilmesini

Zaman ve mekan sınırı olmadan anlık olarak görüntülenmesini

Özel entegratörler sayesinde bakım, güncelleme ve güvenlik işlemlerinin hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz

Matrix - Fit ortaklığı

Türkiye’ deki ilk e-fatura entegrasyonunu gerçekleştiren Fit Solutions ile Türkiye’nin En kapsamlı ERP yazlımı olan Matrix ERP güçlerini birleştirerek tek bir yazılım kullanarak e-fatura oluşturmanızı, göndermenizi, almanızı sağlamaktadır. E-Dönüşüm de öncü firma olan FIT ayda 20 milyar değerinde fatura işlemektedir. Fit ile ortak olarak yürütüğümüz bu süreçte müşterilerimizin minumum 10 yıl dilenirse daha fazla süre ile faturalarını saklıyoruz. Matrix ERP oalrak müşterilerimizin e-Fatura kayıtlarını gerçekleştiriyor, takip ediyor ve sonuçlandırıyoruz. Bu süreçte müşterilerimizden gerekli evraklar istendikten sonrası Matrix Tarafından takip ve kontrol edilerek Müşterilerimiz e-fatura sistemine rahat ve kolay bir şekilde geçiş yapmış olmaktadır.

2013 yılından 2017 yılına kadar oluşturulan e-fatura ile 13,857 ağaç kurtardık. 

Matrix Yazılım olarak dijital dünyanın olanaklarını maksimum seviye de kullanarak kağıt tüketimini azaltmaya ve doğayı korumaya ghayret gösteriyoruz.

iletişim

Adres

İçerenköy Mah. Kurtuluş Cad. No:1 Matrix Plaza Ataşehir - İstanbul

0850 666 09 09